Zmiany, zmiany – ale na lepsze!

Cześć! Witajcie bardzo serdecznie! Ten krótki, ale treściwy post kierowany jest do osób, które rozpoczęły już projekt 🙂

Słuchajcie, przenosimy się z „partyzantki etapowej” na pełnoprawną stronę internetową! Teraz tutaj każdy z Was będzie otrzymywał dostępy do etapów wedle tego, co robi. Wasze poczynania będą sprawdzane i monitorowane na bieżąco, żeby dać Wam jeszcze lepsze wyniki i rezultaty. Zostało również otworzone „centrum pomocy”, gdzie będziecie mogli sprawdzić sobie terminy naszych wewnętrznych spotkań! Tak, będziemy organizować co jakiś czas spotkanie na Skype/Hangouts, żeby każdy wiedział co ma robić, czy się coś pozmieniało, czy nie, itd. Oczywiście spotkania takie będą organizowane dla osób z etapu 6+, bo nie warto mówić ze wszystkimi o rzeczach, o których osoby z niższych etapów nie mają jeszcze pojęcia 😉

Pierwsze spotkanie na Skype/Hangouts odbędzie się dzisiaj (02.06.2018) o godzinie 13:00. Wszystkich zapraszam bardzo serdecznie, gdyż będziemy mówić o rzeczach bardzo dla Was ważnych i istotnych dla całego Waszego zarabiania w sieci.

Ruszamy także z kampanią marketingową i jeszcze dzisiaj pojawi się stosowna informacja na stronie (okienko popup). Można się dzięki temu zapisać na listę mailingową i otrzymywać co jakiś czas ważne wskazówki na swojego maila. Zachęcam!

Jeśli ktoś nie jest jeszcze na głównym forum projektu MoneyGenius, a ma minimum 7 etap – niech sobie w niego wejdzie i poszuka na samym dole link i instrukcję jak się na takie forum dostać. Jest to rzecz wymagana!

Na dziś to tyle, do usłyszenia o 13:00! Cześć!

 

Michał Cysarz.

Dodaj komentarz